6 کسب و کار سودآور در ترکیه

6 کسب و کار سودآور در ترکیه | راه اندازی کسب و کارهای سودآور در ترکیه یکی از بهترین بهترین گزینه های سرمایه‌گذاری در این کشور است، که البته با توجه به موقعیت جغرافیایی استراتژیک و مهاجرپذیر بودن قوانین و پیچیدگی‌های بعضا سختگیرانه ای دارد، اما اصلا نگران نباشید! کارشناسان ما در تمامی مراحل آماده مشاوره رایگان و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود تا باهم بتوانیم از پیچیدگی ها را پشت سر بگذاریم.

ضریب ریسک در سرمایه‌گذاری یکی از عوامل بسیار مهم در راه‌اندازی کسب و کار محسوب می‌شود که باید به طور دقیق بررسی شود. در بررسی ضریب ریسک عوامل بسیاری از جمله بازگشت سرمایه، سود سالیانه، رشد برند، ارزش محصول و… بررسی می‌شود.

بررسی دقیق هر یک از این موارد باعث می‌شود تا چالشها و پیچیدگی های این مسیر به حداقل برسد و نتیجه مطلوب حاصل شود.

ترکیه سالانه میزبان و مقصد گردشگری ملیون ها نفر از سراسر دنیا از ایرانیان است. همچنین با توجه به اقتصاد پویایی که دارد بستر بسیار مناسبی برای راه اندازی یک کسب و کار سودآور محیا کرده است. مجاورت با اروپا، تنوع ملیتی، فرهنگ مهاجرپذیر، اتصال بی واسطه به بازار جهانی، اقتصاد و سیاست پویا همگی دست به دست هم داده اند تا ترکیه جز 5  کشور برتر از لحاظ سفرهای توریستی در دنیا باشد.

در ادامه ی مقاله کسب و کارهای سودآور در ترکیه به بررسی چند حوزه در این زمینه می پردازیم:

 

کسب و کارهای سودآور در ترکیه

6 کسب و کار سودآور در ترکیه – راه اندازی کافه و رستوران در ترکیه

 

راه اندازی کافه و رستوران در ترکیه

ترکیه در سراسر دنیا به کافه‌ها و رستوران‌هایش شهرت دارد. در شهرهای بزرگی مثل استانبول تقریبا در تمام خیابان‌ها حتی کوچه‌ها کافه و رستوران وجود دارد و همه مشتریان خاص خودشان را دارند که به تنهایی برای پر کردن فضای کل کافه‌ها و رستوران‌های شهر کافیست. کانسپت‌ها و ایده‌های متفاوت، سبک های طراحی خاص و چند ملیتی در سراسر ترکیه باعث پررنق شدن صنعت غذا شده است. پیشنهاد می کنیم شرایط فرانچایز رستوران های زنجیره ای را هم بررسی کنید بسیاری از برندهای غذایی معتبر شعبات خود را واگذار می کنند.این روش مراحلی از جمله برندسازی، شناخت و ایجاد بازار را برای شما هموار خواهد کرد.

 

راه اندازی سالن زیبایی در ترکیه

راه‌اندازی سالن زیبایی در ترکیه، مانند هر کسب و کار دیگری، نیاز به بررسی دقیق، برنامه‌ریزی محکم، و دانش در زمینه مدیریت و صنعت زیبایی دارد. بد نیست بدانید که استانبول، که یکی از مراکز پیشرو در حوزه زیبایی و آرایش در منطقه است و تقاضای بالای مشتریان برای خدمات زیبایی و آرایش می‌تواند مزایای زیادی برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

 

راه اندازی خدمات توریستی و هتل داری در ترکیه

ترکیه یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای همه مردم دینا به ویژه ایرانیان است و سالانه میلیون‌ها گردشگر را جذب می‌کند. به همین علت راه اندازی کسب و کارهایی که در زمینه ارائه خدمات توریستی و هتل‌داری فعالیت کند گزینه ای بسیار سودآور خواهد بود.

 

راه اندازی باشگاه ورزشی در ترکیه

ورزش یکی از بخش های مهم روتین زندگی این روزهاست، کسب و کاری که در برنامه روزانه  مردم قرار دارد و به شکلی نیاز جامعه است. راه اندازی ی یک باشگاه ورزشی یک قدم بسیار بزرگ به سوی موفقیت است، این کسب و کار محدودیت سنی، جنسیتی و ملیتی ندارد و همه جامعه امکان استفاده از خدمات آن را دارند.کافی است از متخصصین نسبت به محل و شکل راه اندازی آن پرس و جو کنید تا صاحب یک باشگاه ورزشی در ترکیه باشید.

 

راه اندازی فروشگاه پوشاک در ترکیه

فراموش نکنیم ترکیه در صنعت پوشاک یکی از موفق ترین کشورهاست. کشوری که هم در صنعت مد و طراحی و هم در تولید و فروش یکی از پردرآمدترین کشورهاست، در این بخش هم می توانید از فرانچایز استفاده کنید و نمایندگی یکی از برندهای معتبر و شناخته شده را دریافت کنید، این فروشگاه های زنجیره ای به دلیل حجم بالای متقاضیان و حضور مستمر در بازار سود سالیانه تضمین شده ای دارند.

 

راه اندازی کارواش در ترکیه

راه اندازی کارواش در ترکیه مخصوصا در شهرهای شلوغ و پر رفت و آمدی مثل استانبول، آنکارا، آنتالیا و… می تواند بیزینسی پردرآمد باشد. استانبول با جمعیت بالغ بر 15 میلیون نفر، یکی از پرترددترین شهرهای جهان است که دارای تعداد زیادی خودرو و نیازهای مربوط به نگهداری و شستشوی آنها می‌باشد. همچنین آمار تردد روزانه 160 تا 200 هزار وسیله نقلیه در این شهر گواه این موضوع ست که می توان رو پتانسل های این شغل حساب ویژه ای باز کرد.

استانبول به عنوان قلب تجاری و گردشگری ترکیه شناخته می‌شود که هر روز میزان بالایی از مردم محلی و گردشگران را به خود جذب می‌کند. این تراکم جمعیت و حضور پایدار گردشگران و برندها و شرکت های بزرگ بین اللملی منجر به افزایش تقاضا برای خدمات شستشو و نگهداری خودروها می‌شود. علاوه بر این، وجود خودروهای ارزشمند و لوکس در این شهر، بازار خدمات شستشوی حرفه‌ای را برای این کسب و کار فراهم می‌کند.

 

سخن پایانی:

در نهایت، با توجه به مزایای راه‌اندازی کسب و کار در ترکیه، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور، می توانید با اطمینان خاطر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. راه‌اندازی کسب و کار در ترکیه، با توجه به موقعیت جغرافیایی استراتژیک، قوانین بعضا سختگیرانه و مهاجرپذیری احتمالا با چالش‌هایی همراه خواهد بود. اما نگران نباشید، زیرا تیم ما از مراحل ابتدایی تا آخرین مرحله راه اندازی، شما را در هر مرحله همراهی خواهد کرد تا از پیچیدگی‌ها به بهترین شکل ممکن عبور کنید. شما می توانید سوالات مربوط به این مقاله را در بخش کامنت ها با ما درمیان بگذارید، کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به آنها هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط