Have it your way
دریافت نمایندگی برگر کینگ در ترکیه Burger King
دریافت نمایندگی برگر کینگ در ترکیه Burger King

شركت برگر كينگ يكى از معروفترين برندهاى بين المللى فست فود است و يكى از برندهاى معروف و پرطرفدار دنيا می باشد كه معمولا با ذائقه هر فرد سازگار مى باشد. در بيشتر كشورهاى دنيا و همچون تركيه نيز نمايندگى دارد. اين شركت شروط خاصى براى ارائه مجوز نمايندگى دارد. و قابل توجه است بدانيد كه اين شركت براى سرمايه گذاران ايرانى نيز در كشور تركيه مجوز نمايندگى مى دهد.

نمایندگی برگر کینگ (Burger King) در ترکیه

با رشد روز افزون صنعت رستوران‌ها و تغییر سلیقه‌های مردم، تقاضای مشتریان برای رستوران‌های بین‌المللی نیز افزایش یافته است. در این راستا، نمایندگی برگر کینگ (Burger King) به عنوان یکی از برندهای معروف در زمینه رستوران‌های فست فودی و برگر، اقدام به توسعه و گسترش شعب خود در سراسر جهان کرده است. اگر شما هم به دنبال یک فرصت سرمایه‌گذاری در ترکیه هستید و علاقه‌مند به اخذ فرانچایز برگر کینگ هستید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات کاملی درباره نمایندگی برگر کینگ (Burger King) در ترکیه کسب کنید.

ترکیه، با بازار مصرف بزرگ و متنوع، سیاست های گردشگر پذیر، زیرساخت‌های کسب و کار مطلوب و قوانین سرمایه‌گذاری مساعد، یکی از مقاصد جذاب برای سرمایه‌گذاران و کسب‌وکارهای بین‌المللی است. اخذ فرانچایز برگر کینگ در ترکیه، به عنوان یک موقعیت سرمایه‌گذاری مناسب، به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از شهرت و تجربه برگر کینگ، در بازار رستوران‌های فست فودی ترکیه حضوری پررنگ داشته باشید.

با اخذ فرانچایز برگر کینگ در ترکیه، شما به عنوان یک نماینده معتبر این برند، بهره‌وری از مزایایی مانند راه‌اندازی سریع شعبه، استفاده از تجربه و طرح‌های بازاریابی برند برگر کینگ، و دستیابی به یک شبکه توزیع گسترده از شعب وجود دارد.

دریافت نمایندگی برگر کینگ در ترکیه Burger King
دریافت نمایندگی برگر کینگ در ترکیه Burger King

شرایط اخذ نمایندگی

براى گرفتن مجوز نمايندگى از اين شركت ها بايد حدود مبلغ 500 هزار دلار (به علاوه ماليات)  سرمايه داشته باشید. قرارداد اين برند بصورت ٢٠ ساله مى باشد و هر ماه از درامد مستقیم ماهانه ۱۳% به عنوان سهم از درامد دریافت میشود.

مکان شعبه در یکی از مکان های شلوغ از جمله : مراکز خرید، سینما، نزدیکی مدارس و یا هر مکانی که از طرف خود burger king مناسب باشد انتخاب میشود.

مکان انتخاب شده باید در طبقه همکف و ورودی باشد و حداقل همکف ۱۲۰ مترمربع و اگر مکان سربسته داشته  باشد باید در مجموع حداقل ۳۰۰ مربع باشد؛ عرض مکان حداقل ۶.۵ متر و ارتفاع سقف هر طبقه باید حداقل ۲.۹۰ متر باشد. اگر مکان انتخاب شده در طبقه فود کورت باشد متراژ مکان به علاوه انبار ۱۰۰ متر کافیست.

شایان ذکر است طبق استعلام  انجام شده برگر کینگ به شرکتها و اشخاص ایرانی نیز مجوز نمایندگی اعطا می کند.

 

دریافت نمایندگی برگر کینگ در ترکیه Burger King

اطلاعات

نام برند:

برگر کینگ Burger king

هزینه فرانچایز:

$500,000

میانگین زمان راه اندازی:

90 روز

تعداد پرسنل:

10 نفر

اطلاعات بیشتر