کشور ترکیه


کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که در تجارت جهانی بسیار تاثیر گذار است و صنعت توریست و گردشگری آن بسیار پیشرفت کرده است. جذب گردشگر از تمام دنیا باعث می شود که بستر بسیاری از کارها در ترکیه بوجود بیاید.
سیل عظیم مسافران علاقه زیادی به اجناس و خوراکی های جدید نشان می دهند و در صورت ارائه جنس با کیفیت مطمئنا می توانید برند خود را مطرح سازید. برخی از کارهایی که می تواند طرفداران خود در ترکیه را داشته باشد فروش خشکبار، گز یا محصولات سنتی کشورمان ایران است.
بدین منظور تنها راه شما برای راه اندازی بیزینس، ثبت شرکت در ترکیه می باشد که برای معتبر بودن آن نیاز به استخدام کارمند ترک نیز می باشد. اما این امر برای یک فروشگاه حرفه ای کاملا توجیه اقتصادی خواهد داشت. بدین ترتیب اجازه اخذ اقامت با استفاده از ثبت شرکت انجام شده نیز مقدور می شود. تمام این مراحل به صورت کاملا قانونی دنبال خواهد شد تا شما در این امر از حمایت های دولت ترکیه نیز بهره مند شوید.
در این بین ما می توانیم شما را در امر پیدا کردن محل مناسب برای راه اندازی بیزینس تان کمک کنیم و در انجام تمام مراحل آن با شما باشیم تا مشکل قانونی نداشته باشید. همچنین در صورت نیاز به بازاریاب حرفه ای برای تبلیغ محصول مورد نظرتان، می توانیم گزینه های مناسبی را به شما پیشنهاد کنیم.
از آنجا که اجاره یا خرید ملک در محل های پر رفت و آمد عدد قابل توجهی است، باید در نظر داشته باشید که با سرمایه مناسب وارد کار شوید تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید. برای مثال اگر می خواهد در خیابان استقلال در ترکیه صاحب مکان تجاری شوید باید مبلغ مورد بالایی را در نظر داشته باشید. خیابان استقلال در تکسیم استانبول از پر رفت و آمد ترین مکان های ترکیه می باشد و از مزایای آن، این است که در این خیابان مردم به قصد خرید وارد می شوند.